baner

První poprázdninová schůzka.

7. září 2007 v 20:36 | L.H.Ježek - Víťa
První poprázdninová schůzka MOHAWKŮ
První poprázdninová schůzka kmene MOHAWK se uskutečnila Pátého dne, měsíce Kdy srny hrabou do země. V klubovně čtvrtého chlapeckého skautského oddílu MOHAWK se v 16,00 hodin scházejí bratři, aby zahájily nový skautský rok a svou další Indiánskou činnost kmene Mohawk. Po šestnácté hodině zazněl kmenový pokřik: " Bratři Mohawkové ! Vzhůru do Kanady - Seigu ! ".
Následují hry v zahradě u klubovny. Výhodou Mohawků je že jejich klubovna je v zahradě mateřské školky. Hrála se drsná vybíjená, hra převzatá z knih od Jestřába pak následovala Klóbusek a Tunýlek. Tyto všechny hry, které jsme hráli, nejsou pro, kluky kteří by se báli trošky nepohodlí a několika malých modřin.
Déšť nás zahnal zpět do klubovny, zde si družiny ustanovují, kdy budou mít schůzky a co vše budou dělat. I náčelnictvo kmene přišlo s několika nápady na činnost kmene a zároveň prozradilo, kam se všude pojede a co kmen čeká až do měsíce Pukajících stromů.
Na konci schůzky nás všechny přišel navštívit bratr Roman Havránek - Mánek, z Neskenonu. Povídání s ním o jeho činnosti v Neskenonu i ve skautingu, bylo zajímavé a v mnohém poučné.
Večerní tma a drobný déšť nás všechny provází, k našim domovům s vědomím že první výprava, která se blíží, musí být víc než dobrá.
Seigu !
L. H. Ježek - Víťa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama